Viktors
Ieguva pirmo vietu 3 no 5 spēlēm.
(60.00%)
Tabulā ar zaļu atzīmēti rezultāti, kas ir labāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
Ar sarkanu atzīmēti rezultāti, kas ir sliktāki kā vidējie šī spēlētāja rezultāti.
| Nosaukums | Datums | Spēlētāji | Vieta | Reitings | Precizitāte | Lodes | Trāpījumi | Ievainojumi | K:D ratio | K:D +/- | Medaļas | Aktivitāte | Aktivitātes Reitings |
Ierocis |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Labākais rezultāts | 1 | 128.07 | 14.39 | 3392 | 384 | 49 | 3.06 | 232 | 5 | 1.8 | 230.51 | |||
| Vidējais rezultāts | 7.00 | 81.82 | 12.20 | 1622.80 | 204.00 | 90.00 | 1.98 | 114.00 | 2.60 | 1.06 | 114.59 | |||
| Sliktākais rezultāts | 16 | 32.07 | 10.13 | 395 | 40 | 152 | 0.82 | -9 | 0 | 0.18 | 5.76 | |||
| Lāzersuns | 2026-09-06 | 12 | 1 | 108.54 | 14.39% | 2161 | 311 | 122 | 2.55 | 189 | 5 | 1.66 | 180.18 | 22 |
| Jāņmuiža | 2026-06-14 | 37 | 16 | 37.81 | 11.65% | 395 | 46 | 49 | 0.94 | -3 | 0 | 0.19 | 7.09 | 47 |
| Jāņmuiža FF | 2026-06-14 | 37 | 16 | 32.07 | 10.13% | 395 | 40 | 49 | 0.82 | -9 | 0 | 0.18 | 5.76 | 47 |
| LaserDog | 2026-05-31 | 15 | 1 | 102.60 | 11.32% | 3392 | 384 | 152 | 2.53 | 232 | 3 | 1.46 | 149.39 | 24 |
| Laserdog | 2026-02-01 | 16 | 1 | 128.07 | 13.50% | 1771 | 239 | 78 | 3.06 | 161 | 5 | 1.80 | 230.51 | 48 |